Skip links

Paslaugos

Paketai

Kurį paketą rinktis?

Tai tokia paslauga, kai dizaineris apsiima sukurti interjero projektą iki to momento, kada reikia keliauti į parduotuves bei interjero salonus. Jūs gaunate brėžinių paketą, pagal kurį statybininkai gali paskaičiuoti sąmatą ir vykdyti statybos darbus. Šiuo atveju dizaineris neparenka medžiagų bei nevykdo autorinės priežiūros.

Tai tokia paslauga, kai dizaineris apsiima sukurti pilną techninį projektą interjero projektą, parenkamos plytelės. Išsigryniname koncepciją bei esminius interjero sprendimus, kurie atsispindi brėžiniuose, parengiame visų nestandartinių gaminamų baldų brėžinius skirtus baldininkams. Jūs gaunate brėžinių paketą, pagal kurį statybininkai gali paskaičiuoti sąmatą ir vykdyti statybos darbus. Šiuo atveju dizaineris nevykdo autorinės priežiūros.

Paslaugų paketas, kai dizaineris kuria interjerą nuo pirmojo eskizo iki projekto realizacijos pabaigos. Tokiu atveju visus savo rūpesčius Jūs patikite profesionalui. Dizaineris ne tik parenka spalvas, medžiagas, baldus, šviestuvus, pats važiuoja į parduotuves bei interjero salonus, bet ir vykdo vidaus darbų atlikimo autorinę priežiūrą.

Mini

Nuo 17 eur už kv. m.

Midi

Nuo 27 eur už kv.m.

Maxi

Nuo 37 eur kv. m.

Mini - kaina nuo 17 eur už kv.m.
Mini paslaugų paketas
Midi - kaina nuo 27 eur už kv.m.
Midi paslaugų paketas
Maxi - kaina nuo 37 eur už kv.m.
Maxi paslaugų paketas